Изборник
„Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13,5mm
Za rupu : 5,7mm
Ukupna dužina : 20,5mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: MXC1800, MWC9134
Kataloški broj 21284
Повезани производи
-
Land Rover
Land Rover žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Chrysler
Chrysler, GM, Ford, Land Rover, Mazda kopče za fiksiranje tapacira
Оцењено са 0 од 568,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira (za tiplu 188244 )
Оцењено са 0 од 564,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu




