Изборник
„Ford, Mercedes žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW žabice za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Graničnik za pojaseve“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Lexus, Subaru, Toyota |
| Dimenzije rupe | 6,5*12mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20*23,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 50mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20*23,8mm
Za rupu : 6,5*12mm
Ukupna dužina : 50mm
Kom/pak : 5
Subaru Nr.: 91084AA010
Toyota Nr.: 90950-08004
Kataloški broj 22142
Повезани производи
-
Mitsubishi
Mitsubishi, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i ukrasne obloge motora
Оцењено са 0 од 5186,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Honda, Mazda, Opel, Subaru kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5124,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




