Изборник
“Fiat Punto, Uno, Palio – Lancia Y držač konopca zadnje police” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za fiksiranje plastične obloge” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat univerzalne tiple za šraf 4,2mm” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalni prahobran za luftirke kočnice“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Tipla : 8mm
Ukupna dužina : 25mm
Pak/kom : 25
Opel Nr.: 212951
Kataloški broj 15676
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira
Оцењено са 0 од 599,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče žabice za podkrila
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





