Изборник
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Prečnik glave | 8*10mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8*10mm
Prečnik osovine : 6,2mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 25
Citroen Nr.: 856520
Kataloški broj 15488
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne PVC vezice sa žabicom za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu




