Изборник
“Ford, Land Rover žabice za fiksiranje tapacira na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Toyota žabice za fiksiranje obloge od prednjeg vetrobrana” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm” has been added to your cart. Continue shopping
“Mercedes kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Lexus, Subaru, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na A stubu” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 11.3mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 6995V6
Kataloški broj 15988
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne PVC vezice sa žabicom za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu





