Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 23,5mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077193
Kataloški broj 16270
Повезани производи
-
Renault - Dacia
Renault clio kopče za fiksiranje instalacije
Оцењено са 0 од 5137,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot, Renault, Volvo auto žabice za fiksiranje podkrila i tepiha
Оцењено са 0 од 582,00 рсд Dodaj u korpu





