Изборник
“Ford Focus (1998-2005) klizač za reparaturu prednjih podizača stakla, desna” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda Accord, Prelude kopče za pričvršćivanje hladnjaka” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crvena |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8*9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 22,5*25mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crvena
Prečnik glave : 22,5*25mm
Za rupu : 8*9,5mm
Visina : 17,5mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.:7703077363
Kataloški broj 16248
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Dacia, Mercedes, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 580,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Megane, Scenic kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5127,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu





