Изборник
“Chrysler auto kopče za razne obloge” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 3*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 15*27mm |
| Ukupna dužina ili visina | 35,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 15x27mm
Prečnik osovine : 3x12mm
Ukupna dužina : 35mm
Kom / pak : 10
Renault Nr.: 7703077438
Kataloški broj 26031
Повезани производи
-
Renault - Dacia
Renault clio kopče za fiksiranje instalacije
Оцењено са 0 од 5137,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Megane, Scenic kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5127,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Dacia, Fiat, Renault tiple za šraf 3,9mm
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu




