Изборник
„Ford, Mazda kopče za fiksiranje izolacije haube“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 10,5mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8/12mm
Prečnik tiple : 10,7mm
Ukupna dužina : 16,2mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7701061797
Kataloški broj 22055
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Kangoo, Master, Trafic kopče za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 579,00 рсд Dodaj u korpu




