Изборник
“Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford Transit kopče za krovni tapacir (nebo)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mazda 3, CX3, CX5 žabice za ukrasne rubove“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Honda, Mazda, Suzuki kopče za fiksiranje keder gume” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik tiple : 7,5mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703077458
Kataloški broj 22050
Повезани производи
-
Renault - Dacia
Renault Megane, Scenic kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5127,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu




