Изборник
“Ford Fiesta nosač branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Mazda CX5 žabice za fiksiranje ukrasnih rubova” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 3,9*11,2mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 17,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,9mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,7mm
Za rupu : 3,9*11,2mm
Ukupna dužina : 14,9mm
Kom / pak : 10
Renault Nr.: 7703077449
Volkswagen Nr. : 251867299
Kataloški broj 24392
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




