Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 19,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19mm
Prečnik tiple : 6,1mm
Ukupna visina : 14mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-06325
Kataloški broj 22419
Повезани производи
-
Honda
Honda, Isuzu, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 5126,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira
Оцењено са 0 од 554,00 рсд Dodaj u korpu




