Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8*10mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 8*16mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8*16mm
Prečnik tiple : 8*10mm
Ukupna visina : 14,5mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-08332
Toyota Nr.: 90467-10201
Kataloški broj 22429
Повезани производи
-
Honda
Univerzalne kopče za tapacir i plastične obloge u vozilima
Оцењено са 0 од 5153,00 рсд Dodaj u korpu




