Изборник
“Ford žabice za fiksiranje pragova” has been added to your cart. Continue shopping
“Mazda, Toyota kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 10*10mm |
| Ukupna dužina ili visina | 29,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 10*10mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 29,3mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 1H0868246B
Kataloški broj 16440
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Оцењено са 0 од 598,00 рсд Dodaj u korpu





