Изборник
„Lexus, Toyota žabice sa vezicom za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8*9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 24,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,9mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 24mm
Prečnik osovine : 8*9,3mm
Ukupna dužina : 14,9mm
Kom/pak : 25
Volkswagen Nr.: 1H0867199A
Kataloški broj 16376
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu





