Изборник
“Univerzalne žabice za tapacire” has been added to your cart. Continue shopping
“Volkswagen, Volvo kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda, Hyundai, Kia kopče za fiksiranje branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Suzuki, Toyota kopče za ukrasnu lajsnu“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Graničnik za pojaseve“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,9mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,1mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12mm
Za rupu : 7,9mm
Ukupna dužina : 13,1mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 1K6837200B
Kataloški broj 24060
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




