| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 7,9mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 86595 2T500
Kataloški broj 20914
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Elantra, Sonata univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Rated 0 out of 570,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Sonata – Kia Optima, Sorrento tiple za ukrasne lajsne za šraf od 4,2mm
Rated 0 out of 5140,00 рсд Dodaj u korpu




