| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Subaru |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 7,6mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 86590 3S000
Subaru Nr.: 909130067
Kataloški broj 20912
Related products
-
Subaru
Subaru, Suzuki kopče za fiksiranje podkrila, branika i zaštite motora
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Subaru
Subaru, Toyota kopče za fiksiranje prednjeg branika i tapacire
Rated 0 out of 5155,00 рсд Dodaj u korpu -
Mazda
Mazda, Nissan, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5117,00 рсд Dodaj u korpu




