| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Land Rover |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12,2mm
Za rupu : 5,8mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W701194S300, 6696122
Land Rover Nr.: DKP5279L
Kataloški broj 21290
Related products
-
Ford
Ford, GM kopče za fiksiranje plastičnih elemenata u vozilu
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, Volvo žabice za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 544,00 рсд Dodaj u korpu




