| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 14,2/18mm
Za rupu : 10mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: LR027255
Kataloški broj 21291
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Land Rover, Volkswagen tipla za kopče sa vrata (za žabice 189500, 189504)
Rated 0 out of 570,00 рсд Dodaj u korpu -
Land Rover
Land Rover žabice za fiksiranje tapacira (za tiplu 188244)
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu




