“Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford Fiesta kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Mercedes, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,5*11mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 7,5*11mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 10
Mercedes Nr.: A0009915071
Kataloški broj 21354
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




