| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Subaru, Tesla |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 12,7mm
Prečnik tiple : 8,5mm
Ukupna dužina : 19,8mm
Kom/pak : 25
Mitsubishi Nr.: MU000637
Subaru Nr.: 909130075
Tesla Nr.: 1011813-00-A
Kataloški broj 21385
Related products
-
Nissan
Nissan, Subaru, Suzuki žabice za fiksiranje unutrašnjih obloga
Rated 0 out of 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Subaru
Subaru, Suzuki kopče za fiksiranje podkrila, branika i zaštite motora
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Rated 0 out of 527,00 рсд Dodaj u korpu




