| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15mm
Prečnik tiple : 6mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 1406925, 9130754
Kataloški broj 21635
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Rated 0 out of 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu




