“Univerzalne kopče za tapacir sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*13mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12*20mm
Za rupu : 8*13mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W716352S300, 5270438
Opel Nr.: 1222281, 11610926
Kataloški broj 19320
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Opel, Renault kopče za tapacire na vratima
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Rated 0 out of 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu




