| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 8,2*18mm |
| Ukupna dužina ili visina | 26,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8,2*18mm
Prečnik tiple : 10,6mm
Ukupna dužina : 26,5mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 2073024, 11611375
Kataloški broj 21688
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu




