| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14mm
Prečnik tiple : 8mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077434
Kataloški broj 22044
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Megane, Scenic kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5127,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Dacia Logan, Sandero, Renault Laguna kopče za fiksiranje izolaciju haube
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Dacia, Fiat, Renault tiple za šraf 3,9mm
Rated 0 out of 545,00 рсд Dodaj u korpu




