| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13,8mm
Prečnik tiple : 8,5mm
Ukupna dužina : 20,5mm
Kom/pak : 10
Dacia Nr.: 6001549265
Kataloški broj 22051
Related products
-
Renault - Dacia
Dacia Logan, Sandero, Renault Laguna kopče za fiksiranje izolaciju haube
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




