| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Lexus, Subaru, Toyota |
| Dimenzije rupe | 6,5*12mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20*23,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 50mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20*23,8mm
Za rupu : 6,5*12mm
Ukupna dužina : 50mm
Kom/pak : 5
Subaru Nr.: 91084AA010
Toyota Nr.: 90950-08004
Kataloški broj 22142
Related products
-
Nissan
Nissan, Subaru kopče za fiksiranje branika i zaštite motora
Rated 0 out of 5218,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Nissan, Subaru, Suzuki, Volvo žabice za fiksiranje plastičnih elemenata i podkrila
Rated 0 out of 5160,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Subaru kopče za fiksiranje prednjih branika i podkrila
Rated 0 out of 5123,00 рсд Dodaj u korpu




