| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 14mm
Prečnik tiple : 6mm
Ukupna dužina : 18,5mm
Kom/pak : 10
Suzuki Nr.: 09409-06322-S1S
Toyota Nr.: 90467-06133-B0
Kataloški broj 22198
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu




