| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 6,3mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 16mm
Za rupu : 6,3mm
Ukupna dužina : 30mm
Kom / pak : 10
Toyota Nr. : 90159-60488
Kataloški broj 23015
Related products
-
Toyota
Toyota Camry, RAV 4 tiple za fiksiranje podkrila za šraf od 6,3mm
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Rated 0 out of 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Gm
GM, Suzuki, Toyota auto kopče za unutrašnje plastične elemente
Rated 0 out of 5115,00 рсд Dodaj u korpu




