| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,6mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12,5mm
Za rupu : 5,6mm
Ukupna dužina : 21,5mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 3B0867333
Kataloški broj 24036
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




