| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,9mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,1mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12mm
Za rupu : 7,9mm
Ukupna dužina : 13,1mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 1K6837200B
Kataloški broj 24060
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




