| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,6mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 34,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17mm
Za rupu : 6,6mm
Ukupna dužina : 34mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 6Q0807643
Kataloški broj 24072
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




