| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,5/8,3mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji, Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15mm
Za rupu : 6,5/8,3mm
Ukupna dužina : 12mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 3C0853934
Kataloški broj 24180
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




