| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 13/17mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13/17mm
Za rupu : 8,5mm
Ukupna dužina : 15,2mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 8U0853909
Kataloški broj 24249
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




