| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,3*8,3mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 18*25mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18*25mm
Za rupu : 8,3*8,3 mm
Ukupna dužina : 10,8mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : WHT005263
Kataloški broj 24275
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




