| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6*9mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 9*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 9*14mm
Za rupu : 6*9mm
Ukupna dužina : 14mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 4A0867276A
Kataloški broj 24285
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu




