| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat |
| Dimenzije rupe | 14*21mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 14*26mm |
| Ukupna dužina ili visina | 31,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14*26mm
Za rupu : 14*21mm
Ukupna dužina : 31mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 8E0821989
Kataloški broj 24288
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




