| Boja | Bež |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,8*10,8mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 9,5*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bež
Prečnik glave : 9,5*15mm
Za rupu : 7,8*10,8mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 6N0867276
Kataloški broj 24318
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




