| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 5*12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 5*12,5mm
Za rupu : 6mm
Ukupna dužina : 9,3mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 1Z0837732A
Kataloški broj 24336
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




