| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 4,2/6mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 17,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 28,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,5mm
Za rupu : 4,2/6mm
Ukupna dužina : 28,6mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. :6N0807199, N90740701
Kataloški broj 24357
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu




