| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 12,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Za rupu : 12,5mm
Visina : 14,5mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 8E08642299B9
Kataloški broj 24478
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




