| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 40,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 40,5mm
Za rupu : 9mm
Visina : 9mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 8E0864227
Kataloški broj 24481
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




