| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 13*19mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 13*19mm
Za rupu : 9,2mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 07131480418, 07132757821
Kataloški broj 24800
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




