| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan, Renault |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 26,1mm |
| Ukupna dužina ili visina | 41,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : tamno siva
Prečnik glave : 26,1mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 41,2mm
Kom / pak : 10
Nissan Nr.: 01553-05891
Renault Nr.: 8200244430
Kataloški broj 25933
Related products
-
Honda
Honda, Isuzu, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 5126,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan kopče za fiksiranje branika i podkrila
Rated 0 out of 5107,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 595,00 рсдOriginal price was: 95,00 рсд.69,00 рсдCurrent price is: 69,00 рсд. Dodaj u korpu




