| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Subaru |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik osovine : 7,9mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom / pak : 10
Subaru Nr.: 909140065
Kataloški broj 25965
Related products
-
Subaru
Subaru, Suzuki kopče za fiksiranje podkrila, branika i zaštite motora
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Mazda
Mazda, Nissan, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5117,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu




