| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 3*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 15*27mm |
| Ukupna dužina ili visina | 35,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 15x27mm
Prečnik osovine : 3x12mm
Ukupna dužina : 35mm
Kom / pak : 10
Renault Nr.: 7703077438
Kataloški broj 26031
Related products
-
Renault - Dacia
Renault Kangoo, Master, Trafic kopče za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 579,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




