| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 4/6mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 5*11mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 5*11,2mm
Za rupu :4/6mm
Ukupna dužina : 10,6mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 3B0839723
Kataloški broj 26215
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




