| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,4mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 28*21,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Glava : 28*21,2mm
Za rupu : 8,4mm
Visina : 13,5mm
Pak/kom : 25
BMW Nr.: 51131829904
Kataloški broj 15959
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 544,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu





