| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 8,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 12mm
Prečnik osovine : 9,2mm
Ukupna dužina : 8,2mm
Kom/pak : 25
BMW Nr. : 51711932996
Kataloški broj 15558
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu




